Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EGEEN - Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Aslanım benim süpersin be. Yeni tüm zamanlar en yüksek fiyatımız 661.9 TL.

Bugünkü seansta zirve değerini geçecekmi yoksa son iki seanstaki mükemmel yükselişini sindirecekmi? Zaten fiyat olarak geri kaldığını düşünüyorum. 1000 TL. lerde olması bu değere ulaşması kolay olacaktır.

Bugün en yüksek fiyatımız değişti yine 663.30 TL.

Alıntı seenturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600 TL. Fiyat psikolojik sınırını kullanmaya çalışıyorlar. Ama nafile kendimizi bir anda 625 TL. li fiyatlarda bulabiliriz. Çünkü alanın çok satanın az olduğu bir hissedeyiz.
    İşte daha önce yaptığımız yorumlardan biri. Egeen' in şuanki 656,7 TL. lik değerinin geri kaldığını düşünüyorum. Fiyatını 2 ye 3 e katlayan hisseler var BİST in bu yükseliş döneminde. Uzun vade yatırımcısı olduğum için yükselmesi çokta önemli değil ama insan psikolojisi yinede yükselmesini istiyor. Her durumda kazanan biz olacağız.

Yeni tüm zamanlar en yüksek gördüğümüz fiyat 675 TL.

Uçuyormuyuz ne :)

Yeni en yüksek fiyatımız 696 TL.

Daha önce 554,50 TL. - 453 TL. hareketini yaptığı daha dün gibi aklımızda. Yani hissemiz 101,50 TL. lik bir hareket yapabilmişti. Hissemizin fiyatının yükselmesiyle bu aralık dahada sert olabilir. Ancak yaklaşan temettü dönemi ve diğer beklentilerle birlikte hissemizin yükselmesini öngörüyorum. Hissemiz bir anda çok yükseldiğinde bu yüksek fiyatlardan alan genelde kısa vade al satçılar sabredemeyip sattıklarında zarar etmektedirler. Biz uzun vadeciler ve diğer hissede bulunan uzun vade yatırımcılardan an itibariyle zarar eden yoktur. Defalarca söyledik yine söyleyelim. Egeen al sat, vur kaç hissesi değildir. Uzun vade tutanlar her zaman kısa vadeci al satçılardan daha çok kazanmaktadır. Yukarıda 728 TL. var. Yeni zirveleri kırmak üzere hep birlikte. Ytd.

Yeni en yüksek değerimiz 732.20 tl. takibe devam.

Paşam yine yapmış hareketini. 800 TL. leri kırıp geçmesi an meselesi. Hadi bakalım