Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EGEEN - Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Tecrübe Puanı
    10

EGEEN - Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş.

EGEEN - Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş.

Önemli olan karar vermen ve doğru hissede veya hisselerde bulunman. Bunu yaptıktan sonra uzun vadede mutlaka kazanılır.

İşte baba hisse böyle olur :D Artık tüm zamanlar en yüksek fiyatımız 582,60 TL. Daha geçenlerde 579 TL. lere çekip 552 TL. lere kadar indirmişlerdi. 552 TL. den birkaç günde hızlı bir çıkış yaptı. Bugünkü kapanış fiyatı 580,50 TL. Harika değilmi. Ben hissemi buldum.

Tüm zamanlarda yeni rekorumuz 594.40 TL. ancak buralarda tutunamadı. Gün sonunda 31 Aralıktaki kapanış fiyatı olan 580.50 TL. nin bile altında kapattı. Gün sonu kapanış fiyatı 576.80 TL. Devamlı aynı hareketleri sergiliyor. Çok yüksek fiyatları gösterip kimsenin aklına bile gelmeyecek düşük fiyatlara inebiliyor. Bu yüzden alım yaparken aceleci davranılmamalı. Ama görülen odurki her yükseliş ve inişte taban değerini daha yukarılara çekmektedir.
    Konu seenturk tarafından (02.Ocak.2020 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.

Al satçılarada iyi fırsatlar veriyor. 594 TL. ler nire 570 TL. ler nire.

Birkaç gün önce 552 TL. lerden dönüş yapmıştı. Düşüşlerde alım için bu fiyat gözönünde bulundurulabilir.

552 - 594,40 TL. Şuanki gözettiğim fiyat aralığı. Bakalım bu bant aralığı ne zaman bozulacak. Hissemiz geri dönüşler yaşatsada uzun vadede bakıldığında devamlı yükselen bir hisse görünümünde. Emeklilik fonlarının payı yüksek bu durumun oluşmasında.

Nedense yılın hep bu zamanlarında küresel çaplı olaylar meydana geliyor. Tesadüfmü ne dersiniz? Geneli itibariyle şirketlerin karpayı dağıtımı yapacakları Mart-Nisan-Mayıs ayları öncesinde hisse yatırımcılarını strese sokarak ellerindeki lotları alma çabasımı. Siz yırtınmaya devam edin. Biz satmıyoruz.

Bu kadar olay olmasına rağmen hisse çok fazla düşüş sergilemedi. Düşsede lotumuza lot katsak gözüyle bakıyorum egeene. Yakın zamanda olaylar durulur 600 TL. leri kırar ve yolumuza kaldığımız yerden devam ederiz.

Yukarıda 6 ocak 2019' daki yorumum ne kadarda doğru çıkmış. Ne oldu ne değişti ? Savaş naraları atanlar her zamanki gibi hiçbirşey olmamış gibi davranıyorlar. Böyle olacağını hem hissenibul.net sitemizde yaptığım yorumlarda, hemde etrafımdaki kişilere söylemiştim. Görünen köy kılavuz istemiyor.